Category Archives: Naujienos

KOVO 11-OJI

Kovo 11-ąją paminėjome Imbarės seniūnijos bendruomenių draugijoje žaisdami šaškėmis Laivių bendruomenės namuose. Buvo 4 komandos: Laivių , Erlėnų, Imbariečių draugijos bendruomenių ir mišri komanda. Džiaugiuosi, kad mūsų bendruomenės atstovai Rita, Paulius, Mantas Dobrovolskai ir Saša Mikitiejevas iškovojo II garbingą vietą.
Po turnyro ir apdovanojimų pabendravome prie arbatos puodelio.
Dėkoju Rožei Žvinklienei už šiltą priėmimą ir suorganizuotą tarpbendruomeninį šaškių turnyrą.
Bendruomenės pirmininkė Daiva Stonkuvienė.

PO GĖRIO ANGELO SPARNU

„Gerumas – kalba, kuria gali kalbėti nebyliai ir kurią girdi kurtieji“ (P. Bovi), tokiais žodžiais buvo pradėtas PADĖKOS vakaras „Po gėrio angelo sparnu“ Žvainių skyriuje ir tuo pačiu bendruomenės namuose. Vakaro metu vyravo nuoširdumas ir gerumas, šiluma ir jaukumas.

Continue reading →

KONFERENCIJA „IMBARĖS KRAŠTO DEIMANČIUKAI“

Žvainių skyriuje penktadienį buvo atiduota pagarba Imbarės krašto šviesuoliams. Įvyko reikšmingų kultūrinių-istorinių įvykių įprasminimo projekto „Imbarės krašto deimančiukai“ konferencija.
Konferencijoje dalyvavusi mero pavaduotoja Vitalija Valančiutė pasidžiaugė, kad Žvainių skyrius, bendradarbiaujant su „Imbariečių draugijos“ bendruomene ir Salantų gimnazija, įgyvendino šį projektą ir atidavė pagarbą savo krašto iškilioms asmenybėms. Tik išsaugoję istorinę atmintį, būsime dvasiškai stiprūs. Imbarės seniūnas Antanas Turauskis dėkojo organizatoriams, lektoriams ir svečiams už dėmesį, meilę ir pagarbą savo kraštui, savo krašto žymiems žmonėms.
 

Nuotraukas žiūrėkite čia Continue reading →

APDOVANOJIMAS – PAPRASTIEMS ŽMONĖMS UŽ NEPAPRASTĄ POELGĮ

Šalies Prezidentas Gitanas Nausėda Žūvančiųjų gelbėjimo kryžiumi apdovanojo Praną Kasperaitį – Imbarėje gyvenusių Sofijos ir Prano Kasperaičių sūnų, kuris karo metais tėvams padėjo išsaugoti dviejų slapstomų žydų Basios Abelmanaitės ir Rapolo Veržbolausko gyvybes. Garbingas apdovanojimas imbariškiui įteiktas po mirties, ir jį per Prezidentūroje surengtas apdovanojimų iškilmes atsiėmė keturi Prano Kasperaičio vaikai. („Pajūrio naujienų“ informacija)    Visą tekstą skaityti čia