KOLEKTYVUI SUTEIKTAS VARDAS „ŽVAINA“

Žvainių skyriaus ansamblis ir instrumentinė grupė, vadovaujama Antano Žvinklio, pagaliau turi savo vardą. Nuo šiol tai ansamblis – „Žvaina”. Ir dar… šis ansamblis atšventė savo pilnametystės jubiliejų. Ir visa tai vyko 2023.10.06, minint Tarptautinę šypsenos dieną.

Kolektyvą per jau nemažą veiklos laiką lydėjo įvairūs iššūkiai, džiaugsmai, kelionės, koncertai, ilgos repeticijos, šaunūs kolegos, nuostabūs žiūrovai, o svarbiausia – bendrystė.
Bendrystės ir nuoširdaus pabuvimo, šiltų sveikinimų, širdingų linkėjimų, nuostabių muzikinių (ir ne tik) dovanų, geros nuotaikos ir šventinio šurmulio netrūko ir vakar, kai šventinį vakarą „Su daina per gyvenimą” susirinko nuostabiausi kaimynai, bendražygiai, kolegos ir ištikimiausi draugai. Džiugu, kad visi Salantų kultūros centro ir skyrių ansambliai ir kapelos susibūrė draugėn ir padovanojo vieni kitiems pačias geriausias emocijas. Ačiū jubiliatams – Žvainių skyriaus ansambliui „Žvaina”, ačiū kolegoms – Laivių skyriaus kapelai „Laive”, Juodupėnų skyriaus ansambliui, Salantų kultūros centro kapelai „Strazdelis” ir Barzdžių bendruomenės jaunosioms atlikėjoms. Dėkoju už prasmingus sveikinimus Imbarės seniūnui Antanui Turauskiui ir Salantų kultūros centro direktoriui Aurimui Rapaliui. Ačiū už gražius žodžius, bedradarbiavimą ir draugystę Salantų, Erlėnų ir Laivių bibliotekininkėms.
O kur nuoširdi bendrystė, ten įvyksta ir netikėtų bei labai smagių nutikimų. Taip nutiko ir mums – aplankė pajūryje atostogaujantis Kalėdų senelis su dovanomis ir stipriu geros nuotaikos gūsiu.
Ačiū visiems už nuostabų vakarą. Jis buvo labai šiltas ir jaukus, nors už lango pylė lietus ir siautė audra.
Teksto autorė Vitalija Valančiutė